Esenler Mah. Rıfat Ilgaz Cad. Bahriyeli Sok. No: 8/5C Pendik - İstanbul/Turkey

+90 216 396 24 33

export@ayyedekparca.com

Ay Yedek Parça İmalat İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Ay Yedek Parça

JCB YEDEK PARÇA / BACKHOE LOADER / 3CX - 4CX

2006 yılında Ay Metal Döküm Sanayi adıyla faliyete geçtik.Döküm sektöründe kısa sürede kendimizi kabul ettirdik. Müşterilerimizin en iyi tedarikçileri arasında kalite, termin ve uygun fiyatlarla rekabet etmelerine yardımcı olduk.

Bu süreç içerisinde kendi imalatlarımızı oluşturup ihracat yapan, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve istihdam yaratan bir dış ticaret şirketi kurarak 6 Ekim 2010 tarihinde Ay Yedek Parça İml. İth. İhr. San. ve Tic. Şti. adını aldık. Halihazırda Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Doğu Avrupa, Afrika ülkelerinde ihracat yapmaktayız.
Ay Yedek Parça
KALİTE POLİTİKAMIZ
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak vemüşterileri tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.
MİSYONUMUZ
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve taknolojik gelişmeleri takip eden, uluslararası kalite standartlarını benimsemiş hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan bir marka olmak.
VİZYONUMUZ
Amacımız; sürekli gelişen ve kendini yenileyen Türkiye yedek parça sektöründe siz müşterilerimize uluslararası düzeyde bir hizmet sunmak ve kaliteli ürün anlayışımızla müşteri memnuniyetini koruyan bir lider olmak. Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir iş ortağı olmak.

DEĞERLERİMİZ

%100 Türk malı kendi üretimimiz en kaliteli ürünleri en iyi fiyata bulabileceğiniz doğru adrestesiniz!
Ay Yedek Parça
DÜRÜSTLÜK LİDERLİK MÜKEMMELLİK DOSTÇA TİCARET