Anasayfa
 
HAKKIMIZDA

JCB YEDEK PARÇA / BACKHOE LOADER / 3CX - 4CX

2006 yılında Ay Metal Döküm Sanayi adıyla faliyete geçtik.Döküm sektöründe kısa sürede kendimizi kabul ettirdik.Müşterilerimizin en iyi tedarikçileri arasında kalite,termin ve uygun fiyatlarla rekabet etmelerine yardımcı olduk.Bu süreç içerisinde kendi imalatlarımızı oluşturup ihracat yapan, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve istihdam yaratan bir dış ticaret şirketi kurarak 6 Ekim 2010 tarihinde Ay Yedek Parça İml. İth. İhr. San. ve Tic. Şti. adını aldık.Halihazırda Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Doğu Avrupa, Afrika ülkelerinde ihracat yapmaktayız.

Firmamız üretim ve pazarlama departmanından oluşuyor.İmalathane de döküm parçalar kestamid, polimid, alüminyum, polyester, plastik, çelik, saç ve dövmeden talaşlı imalata kadar üretim yapılmaktadır.İş makinaları grubunda 300 ayrı üretim yapılmaktadır.Pazarlama şirketinde toplam 1000 çeşit ürün bulunmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak vemüşterileri tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

 

MİSYONUMUZ

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve taknolojik  gelişmeleri takip eden, uluslararası kalite standartlarını benimsemiş hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan bir marka olmak.

 

VİZYONUMUZ

Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir iş ortağı olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

  • DÜRÜSTLÜK
  • LİDERLİK
  • MÜKEMMELLİK
  • DOSTÇA TİCARET

Copyright 2011 ® Her Hakkı Saklıdır - Ay Yedek Parça
web tasarım Studyocrea.com

Hakkımızda

Ürün Katalogu

Ürünlerimiz

Referanslar

Teknik Bilgiler

İletişim