Esenler Mah. Rıfat Ilgaz Cad. Bahriyeli Sok. No: 8/5C Pendik - İstanbul/Turkey

+90 216 396 24 33

export@ayyedekparca.com

Ay Yedek Parça İmalat İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Ay Yedek Parça

JCB YEDEK PARÇA / BACKHOE LOADER / 3CX - 4CX

2006 Yılında AY METAL DÖKÜM SANAYİ adıyla Yedek parça imalatına başladık. Kısa sürede ürün çeşidimizi arttırarak uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürünleri iç pazara sunduk.

2010 Yılında ise AY YEDEK PARÇA İMALAT İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ni kurarak küresel ölçüde ihracat yapan firma konumuna geldik. 800 kaleme yakın 3CX ve 4CX Beko Loader İş Makinası yedek parça üretimini kendi imalathanemizde yapmaktayız. Şu an 6 Kıtada 40’tan fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemize katma değer sağlamaktayız. Her geçen gün ürün çeşidimizi ve kalitesini arttırarak Yedek Parça imalat ve ihracatında ilk sıraya gelmeyi hedefliyoruz.

Ay Yedek Parça
KALİTE POLİTİKAMIZ
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak vemüşterileri tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.
MİSYONUMUZ
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve taknolojik gelişmeleri takip eden, uluslararası kalite standartlarını benimsemiş hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan bir marka olmak.
VİZYONUMUZ
Amacımız; sürekli gelişen ve kendini yenileyen Türkiye yedek parça sektöründe siz müşterilerimize uluslararası düzeyde bir hizmet sunmak ve kaliteli ürün anlayışımızla müşteri memnuniyetini koruyan bir lider olmak. Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir iş ortağı olmak.

DEĞERLERİMİZ

%100 Türk malı kendi üretimimiz en kaliteli ürünleri en iyi fiyata bulabileceğiniz doğru adrestesiniz!
Ay Yedek Parça
DÜRÜSTLÜK LİDERLİK MÜKEMMELLİK DOSTÇA TİCARET